Oddanie33 - rekolekcje zawierzenia

Od 20 lutego w parafii katedralnej

Dlaczego warto wziąć udział w rekolekcjach Oddanie33?
  1. Przez te rekolekcje bliżej poznasz i bardziej pokochasz Maryję, a to Ci przyniesie wiele łask i błogosławieństw. Sprawisz tym wielką radość Jezusowi, który pragnie, aby Maryja była bardziej znana i kochana. To da ci wielką radość.
  2. Przez te rekolekcje dowiesz się czym jest oddanie się Matce Bożej, zrozumiesz dlaczego jest ono tak ważne oraz przygotujesz się duchowo do aktu oddania się. To będzie początek nowego życia.
  3. Przez te rekolekcje zaczniesz uczestniczyć w zwycięstwie nad złem, które Bóg obiecał Maryi oraz Jej potomstwu. Oddając się Maryi - pozwolisz, aby mogła się w sposób nieograniczony kochać, wspierać oraz chronić. Każdy z nas tego potrzebuje.
  4. Przez te rekolekcje staniesz się w rękach Jezusa i Maryi - narzędziem ratowania dusz Twoich braci i sióstr. Nie ma nic piękniejszego, niż mieć udział w tej wielkiej misji ocalania i ratowania dusz ludzkich.
  5. Przez te rekolekcje wejdziesz w doświadczenie bezwarunkowej miłości oraz wielkiego poczucia bezpieczeństwa, które staje się udziałem każdego, kto zaufa do końca Maryi.

Jak wziąć udział w rekolekcjach? 

Zapraszamy na początku do obejrzenia poniższego filmu wprowadzającego
Więcej na stronie o rekolekcjach

 
W parafii katedralnej rekolekcje rozpoczynamy od 20 lutego.  Zakończenie nastąpi 25 marca, w uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Przewodnikiem duchowym w tym czasie będzie ks. Marcin Wesołowski, wikariusz parafii katedralnej

Zapraszamy wszystkich do udziału. Zgłoszenia na rekolekcje przyjmujemy w zakrystii lub drogą internetową  - wejdź na zakładkę kontakt z parafią i wypełnij formularz. 

Dla tych, którzy z różnych względów nie będą mogli wziąć udział w rekolekcjach w katedrze proponujemy udział indywidualny poprzez stronę internetową ODDANIE33. Są tu gotowe konspekty na każdy dzień w wersji filmowej.   Kliknij, aby przenieść się do rekolekcji online 

Rekolekcje oddania dla młodych

Również są dostępne w wersji online rekolekcje oddania dla młodzieży - kliknij, aby przejść do rekolekcji młodzieżowych,  a w ramach wprowadzenia zachęcamy do obejrzenia filmu pokazującego, jak wejść w rekolekcje dla młodych i je przeżyć.