24 marca 2019 r. Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor

  Nowe życie w Chrystusie    
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Wj 3, 1-8a. 13-15); (Ps 103 (102), 1b-2. 3-4. 6-7. 8 i 11); (1 Kor 10, 1-6. 10-12)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

SŁUŻBA LITURGICZNA
Ministranci
Lektorzy
Psałterzyści
Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej
 
INTENCJE
Informacja
 
REKOLEKCJE
Rachunek sumienia
Rekolekcje wielkopostne 2019
 
OGŁOSZENIA
Ogłoszenia
Archiwum ogłoszeń
 
SEKRETY DLA DZIECI
Ważna informacja
 
DOTACJE NA REMONT
Urząd Marszałkowski
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Fundacja PGE
Tace inwestycyjne i ofiary indywidualne
 
DYŻUR SPOWIEDNICZY
Dyżur spowiedniczy w katedrze siedleckiej od 1 września 2018 r.
 
LINKI
Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowe
Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia
Duszpasterstwo Akademickie
Duszpasterstwo Rodzin
Nie śpijcie! Nie!
Hymn ŚDM Schola Gaudete
 
AKTUALNOŚCI
Orędzie papieża Franciszka na I Światowy Dzień Ubogich
List pasterski Biskupa Siedleckiego na rozpoczęcie Roku Jubileuszowego
 
Serwis informacyjny KRP

WRACAMY Z PANAMY - projekt KSM-u z siedleckiej katedry

Siedlce: Pierwsze skrutynium katechumenów

Msza Święta o beatyfikację Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego

Sadowne: Obchody Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów

Marcin Włoga Mistrzem Polski w Kick-Boxingu w formule Pointfighting

Biała Podlaska: We wtorek uroczystości pogrzebowe śp. prof. Józefa Bergiera

Najnowocześniejszy śmigłowiec Wojska Polskiego w Czartajewie

Tylko remis /ZDJĘCIA/

Błogosławieństwo lektorów

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Tuczna

Terminy rekolekcji wielkopostnych w parafiach diecezji siedleckiej

Słuchaj na żywo KRP


        

 
MENU
Informacje o parafii
Kontakt
Duszpasterze
E- mail i Konto parafii
Poradnia Rodzinna
 
PORZĄDEK NABOŻEŃSTW
Msze św.
Nabożeństwa
Spowiedź
 
SAKRAMENTY ŚWIĘTE
Chrzest Św.
Bierzmowanie
I Komunia Św.
Namaszczenie Chorych
Kapłaństwo
Małżeństwo
 
KANCELARIA
Godziny otwarcia
 
RADY PARAFIALNE
Rada Duszpasterska
Rada Ekonomiczna
 
GRUPY PARAFIALNE
Akcja Katolicka
Apostolat Maryjny
Chór Katedralny
Koła Różańcowe
Krąg Liturgiczny
Neokatechumenat
Schola GAUDETE!
Schola dziecięca
Róże Rodziców za dzieci
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Parafialny Zespół Charytatywny
Lectio divina
 
FOTO ALBUM
Schola dziecięca
Dekoracja na Triduum Paschalne 2016r
Pielgrzymka Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę 2016r
Pielgrzymka Rodzin Różańcowych do Leśnej Podl. 27.08.2016
Niedziela Palmowa - promocja ministrantów
 
 
 
Wizyta duszpasterska
 
 

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2018-2019

 

Czwartek 27.12.2018               
Godz. 9.00

   ul. Tetmajera - całość (5 księży).

Godz. 15.30
   ul. Batorego 1 (3 księży),
   ul. Batorego 3 (2 księży),
   Rynkowa 15 (2 księży).


Piątek 28.12.2018
Godz. 9.00

   Asłanowicza – domy i kamienice (1 ksiądz),
   Grabowskiego (1 ksiądz),
   Kochanowskiego (1 ksiądz - od ul. Pułaskiego),
   Sienkiewicza – całość (3 księży).

Godz. 15.30
   Czerwonego Krzyża 30, 32 i 36 (3 księży),
   Osiedlowa 4 (3 księży),
   Osiedlowa 6 (1 ksiądz).


Sobota 29.12.2018
Godz. 9.00

   Spokojna – całość (7 księży).

Godz. 15.30
   Czackiego – całość (3 księży),
   3 Maja – całość (5 księży).


Poniedziałek 31.12.2018         
Godz. 9.00

   Biskupa Świrskiego (1 ksiądz),
   Bohaterów Getta (1 ksiądz),
   11 Listopada – domy (1 ksiądz - rozpoczęcie od ul. Świrskiego),
   Moniuszki – całość (2 księży),
   Plac 1000-lecia (2 księży).

Godz. 11.00
   Browarna – domy (1 ksiądz),
   Księdza Niedziałka (1 ksiądz).
Godz. 15.30
   Błonie – domy i kamienice (bez bloków) (1 ksiądz),
   Rynkowa 3, 5, 7, 11, 13 (5 księży),
   Sobieskiego 1 (1 ksiądz),
   Wojskowa 2 (1 ksiądz).


Środa 02.01.2019  
Godz. 15.30

   Czerwonego Krzyża 39 (4 księży),
   Sokołowska 60 (1 ksiądz),
   Sokołowska 62 (2 księży).


Czwartek 03.01.2019               
Godz. 15.30

   Kilińskiego – całość (6 księży).


Piątek 04.01.2019
Godz. 15.30

   Chopina (1 ksiądz),
   Katedralna – domy (1 ksiądz),
   Kiepury 1 i 2 (2 księży),
   Mała i Joselewicza (1 ksiądz),
   Wieniawskiego (2 księży).
Godz. 17.00
   Czerwonego Krzyża – domy (1 ksiądz),
   Sportowa (1 ksiądz).


Sobota 05.01.2019
Godz. 9.00

   Piłsudskiego – całość (6 księży).

Godz. 15.30
   Asłanowicza 29, 32a i 34 (1 ksiądz),
   Browarna 1 i 3 (1 ksiądz),
   Szymanowskiego – całość (4 księży).

 

Poniedziałek 07.01.2019
Godz. 15.30

   10 Lutego 15 A, B, C (7 księży).

 

Wtorek 08.01.2019
Godz. 15.30

   Czerwonego Krzyża 40 (2 księży),
   Lelewela – całość (2 księży),
   Rynkowa 4 (3 księży).

 

Środa 09.01.2019
Godz. 15.30

   Asłanowicza 17 i Czerwonego Krzyża 15 (1 ksiądz),
   Czerwonego Krzyża 21 (4 księży),
   Czerwonego Krzyża 23 (2 księży).

 

Czwartek 10.01.2019
Godz. 15.30

   Pułaskiego – całość (6 księży).

 

Piątek 11.01.2019
Godz. 15.30

   Kamińskiego (1 ksiądz),
   11 Listopada 24 (2 księży),
   10 Lutego – domy i bloki oprócz nr 15A,B,C (4 księży),
   Wiolinowa (1 ksiądz).

 

Sobota 12.01.2019
Godz. 9.00

   Cmentarna – bez bloków (3 księży),
   Piaskowa, Cicha i Kablowa (4 księży).

Godz. 15.30
   11 Listopada 16 (2 księży),
   11 Listopada 18 (1 ksiądz),
   11 Listopada 22 i 32 (5 księży).

 

Poniedziałek 14.01.2019
Godz. 15.30

   11 Listopada 43 D (6 księży).

 

Wtorek 15.01.2019
Godz. 15.30

   Iwaszkiewicza i Reymonta (4 księży),
   Wojska Polskiego 23 (1 ksiądz),
   Wojska Polskiego - domy, Głucha, Świętojańska, Wałowa (2 księży).

 

Środa 16.01.2019
Godz. 15.30

   Armii Krajowej 9 i 13 (3 księży),
   Czerwonego Krzyża 24 (2 księży),
   Sokołowska - 27, 27A, 27B i domy (1 ksiądz).

 

Czwartek 17.01.2019
Godz. 15.30

   11 Listopada 41 (3 księży),
   Sobieskiego 2 (3 księży).

 

Piątek 18.01.2019
Godz. 15.30

   Błonie 2, 4 i 8 (3 księży),
   Błonie 11 i 13 (4 księży).
  

Sobota 19.01.2019
Godz. 9.00

   Błonie 14 (2 księży),
   Katedralna 5 (1 ksiądz),
   Sokołowska 58 (1 ksiądz).

Godz. 15.30
   Sokołowska 22A i 22B (4 księży).
  

Poniedziałek 21.01.2019
Godz. 15.30

   Sobieskiego 3 (1 ksiądz),
   Szkolna 10 i 16 (2 księży),
   Szkolna - domy i Warszawska (2 księży).

 

Wtorek 22.01.2019
Godz. 15.30

   Cmentarna 10 i 12 (2 księży),
   Sokołowska 35, 35A, 35B, 37A (2 księży),
   Sokołowska 44 (2 księży).

 

Środa 23.01.2019
Godz. 15.30

   Sobieskiego 4 (3 księży),
   Sokołowska 30 (3 księży).

 

Czwartek 24.01.2019
Godz. 15.30

   Sobieskiego 5 (3 księży),
   Sobieskiego 7 (1 ksiądz),
   Sobieskiego 9 (1 ksiądz).

 

Piątek 25.01.2019
Godz. 15.30

   11 Listopada 43 A, B, C (3 księży),
   3 Maja 51A (1 ksiądz).  

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR