19 listopada 2019 r. Imieniny obchodzą: Elżbieta, Seweryn, Paweł

  Nowe życie w Chrystusie    
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(2 Mch 6,18-31); (Ps 3,2-3.4-5.6-7); Aklamacja (1 J 4,10b)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

SŁUŻBA LITURGICZNA
Ministranci
Lektorzy
Psałterzyści
Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej
 
INTENCJE
Informacja
 
OGŁOSZENIA
Ogłoszenia
Archiwum
Intencje parafialne KŻR
 
SEKRETY DLA DZIECI
Ważna informacja
 
DOTACJE NA REMONT
Urząd Marszałkowski
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Fundacja PGE
Tace inwestycyjne i ofiary indywidualne
 
DYŻUR SPOWIEDNICZY
Dyżur spowiedniczy w katedrze siedleckiej od 1 listopada 2019 r.
 
LINKI
Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowe
Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia
Duszpasterstwo Akademickie
Duszpasterstwo Rodzin
Nie śpijcie! Nie!
Hymn ŚDM Schola Gaudete
 
AKTUALNOŚCI
Orędzie papieża Franciszka na I Światowy Dzień Ubogich
List pasterski Biskupa Siedleckiego na rozpoczęcie Roku Jubileuszowego
 
Serwis informacyjny KRP

UKS Basket zwycięstwem przywitał się ze swoimi kibicami /ZDJĘCIA/

Kronika policyjna

Modernizacja szpitala miejskiego: wolniej, ale do przodu

Osoby chore na cukrzycę spotkały się w Międzyrzecu Podlaskim

XXIV Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Ireny Golec pt. "Czerwona róża dla niej" rozstrzygnięty

Bezpłatne badania dla mieszkańców gminy Wohyń

Razem mogą więcej!

Próbował uniknąć odpowiedzialności porzucając skradzione przedmioty

Strażacy z naszego regionu na planie klipu Natalii Nykiel

Pożegnano śp. Tadeusza Dudka

Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim

Słuchaj na żywo KRP


        

 
MENU
Informacje o parafii
Kontakt
Duszpasterze
E- mail i Konto parafii
Poradnia Rodzinna
Informator 2019-2020
 
PORZĄDEK NABOŻEŃSTW
Msze św.
Nabożeństwa
Spowiedź
Różaniec wypominkowy
 
SAKRAMENTY ŚWIĘTE
Chrzest Św.
Bierzmowanie
I Komunia Św.
Namaszczenie Chorych
Kapłaństwo
Małżeństwo
 
KANCELARIA
Godziny otwarcia
 
RADY PARAFIALNE
Rada Duszpasterska
Rada Ekonomiczna
 
GRUPY PARAFIALNE
Akcja Katolicka
Apostolat Maryjny
Chór Katedralny
KSM
Koła Różańcowe
Krąg Liturgiczny
Neokatechumenat
Zespół wokalny GAUDETE!
Schola dziecięca
Róże Rodziców za dzieci
Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym
Parafialny Zespół Caritas
Lectio divina
Domowy Kościół
 
FOTO ALBUM
Schola dziecięca
Dekoracja na Triduum Paschalne 2016r
Pielgrzymka Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę 2016r
Pielgrzymka Rodzin Różańcowych do Leśnej Podl. 27.08.2016
Niedziela Palmowa - promocja ministrantów
 
 
 
Różaniec wypominkowy
 
 

 

W Katedrze Siedleckiej za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w każdy pierwszy piątek miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00 oraz codziennie w listopadzie na nabożeństwach różańcowych (od poniedziałku do soboty - godz. 17.15, w niedziele i uroczystości - godz. 17.00).

 

W poszczególne dni miesiąca czytane są kartki wypominkowe z następujących ulic:

 

01.11.2019

piątek - 17.00

kartki bez adresów i spoza parafii

02.11.2019

sobota - 17.15

Biskupa Świrskiego, Księdza Niedziałka,
Bohaterów Getta, Kochanowskiego

03.11.2019

niedziela - 17.00

10 Lutego

04.11.2019

poniedziałek - 17.15

Błonie bloki 11 i 13

05.11.2019

wtorek - 17.15

Błonie (pozostałe numery mieszkań i bloków)

06.11.2019

środa - 17.15

Katedralna, Sportowa, Chopina, Szkolna

07.11.2019

czwartek - 17.15

Za zmarłych biskupów i kapłanów

08.11.2019

piątek - 17.15

Rynkowa bloki 4 i 15

09.11.2019

sobota - 17.15

Rynkowa bloki 3, 5, 7, 11, 13

10.11.2019

niedziela - 17.00

Piłsudskiego, Wałowa, Wojskowa, Morska, Mała

11.11.2019

poniedziałek - 17.15

Asłanowicza, Browarna, Berka Joselewicza

12.11.2019

wtorek - 17.15

Czerwonego Krzyża bloki 21, 23, 39

13.11.2019

środa - 17.15

Czerwonego Krzyża (pozostałe numery bloków i mieszkań)

14.11.2019

czwartek - 17.15

Osiedlowa, Lelewela

15.11.2019

piątek - 17.15

Piaskowa, Kablowa, Cicha, Biskupa Przeździeckiego,
Lewandowskiego

16.11.2019

sobota - 17.15

Cmentarna, Kamińskiego, Wiolinowa, Osińskiej

17.11.2019

niedziela - 17.00

Batorego, Sobieskiego bloki 4 i 5

18.11.2019

poniedziałek - 17.15

Sobieskiego (pozostałe numery bloków)

19.11.2019

wtorek - 17.15

Sokołowska bloki 22A, 22B i 30

20.11.2019

środa - 17.15

Sokołowska (pozostałe numery mieszkań i bloków)

21.11.2019

czwartek - 17.15

Reymonta, Iwaszkiewicza

22.11.2019

piątek - 17.15

Spokojna, Tetmajera

23.11.2019

sobota - 17.15

Pułaskiego, Moniuszki, Wieniawskiego, Szymanowskiego

24.11.2019

niedziela - 17.00

11 Listopada bloki 24 i 41

25.11.2019

poniedziałek - 17.15

11 Listopada blok 32

26.11.2019

wtorek - 17.15

11 Listopada (pozostałe numery mieszkań i bloków)

27.11.2019

środa - 17.15

3 Maja, Wojska Polskiego, Grabowskiego

28.11.2019

czwartek - 17.15

Kilińskiego, Kiepury, Plac Tysiąclecia, Czackiego,
Sienkiewicza

29.11.2019

piątek - 17.15

Armii Krajowej, Świętojańska, Głucha

30.11.2019

sobota - 17.15

kartki doniesione później

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR