Jubileusz 25- i 35-lecia kapłaństwa w siedleckiej katedrze
Siedemnastu księży z Diecezji Siedleckiej świętowało jubileusz 25-lecia kapłaństwa. Z tej okazji w siedleckiej katedrze została odprawiona uroczysta Msza św. pod przewodnictwem biskupa Kazimierza Gurdy. Podczas Eucharystii 35. ...



























