Ogłoszenia parafialne

na bieżący tydzień

I Niedziela Wielkiego Postu (21.02.2021)
 1. Nabożeństwa wielkopostne:
  • DROGA KRZYŻOWA
   • dla dzieci - we wtorek o godz. 17.15
   • dla dorosłych - w piątek o godz. 17.15
  • GORZKIE ŻALE - w niedzielę o godz. 17.00
 2. Dzisiaj po Gorzkich Żalach, spotkanie w katedrze dla kandydatów do bierzmowania z drugiego roku przygotowań.
 3. W Wielkim Poście zachęcamy do śledzenia kanału FaroTV pod hasłem Żywa Woda Nadziei. Znajdziemy codzienną refleksję do Słowa Bożego, przygotowaną przez zespół redakcyjny księży naszej diecezji. 
 4. Od soboty trwają w naszej parafii rekolekcje Oddanie33. Zachęcamy do indywidualnego rozważania treści rekolekcji poprzez udział w spotkaniach w katedrze w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00 (z wyjątkiem czwartków i sobót). Więcej o rekolekcjach... 
 5. W poniedziałek o godz. 17.15 różaniec w intencji dusz w czyśćcu cierpiących. O godz. 18.00 Msza Św. Po Mszy Św. spotkanie Apostolatu Pomocy Duszom Czyśćcowym  i uczestników rekolekcji.
 6. We wtorek po Mszy Św. o godz. 12.00 odbędzie się w katedrze spotkanie Apostolatu Maryjnego. Zapraszamy wszystkich członków i chętnych do włączenia się do Apostolatu.
 7. We wtorek o 17.45 nowenna jubileuszowa przed 25-leciem Beatyfikacji Męczenników z Pratulina. Więcej o przygotowaniu do Jubileuszu...
 8. We wtorek po Mszy Św. o godz. 18.00 w salce parafialnej spotkanie formacyjne Strażników Kościoła. Przeczytaj więcej, czym jest Bractwo i jak można do niego dołączyć... Zapraszamy także na profil facebook, gdzie bp Grzegorz Suchodolski  zamieszcza krótką codzienną refleksję do Słowa Bożego. 
 9. W zakrystii są do wzięcia jak co roku skarbonki wielkopostne dla dzieci, oraz torby miłosierdzia. Poprzez te działania można wspomóc potrzebujących w naszej parafii.
 10. Za tydzień przeżywamy niedzielę ,,Ad gentes”. Zbiórka na misje do puszek przed katedrą. 
 11. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 różaniec w intencji Ojczyzny, a o godz. 16.00 Msza Św. 
 12. Serdecznie zachęcamy do śledzenia na bieżąco wydarzeń naszej parafii. Równie serdecznie zachęcamy do polubienia naszej parafialnej strony na facebooku.  Przełącz się do strony na facebooku, polub ją i bądź na bieżąco!  
 13. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz opieki Matki Najświętszej. 
Archiwalne ogłoszenia