Ogłoszenia parafialne

na bieżący tydzień

XIII Niedziala zwykła (26.06.2022 r.)

1.     Dziś o godz. 12.00 Msza św. Prymicyjna ks. Jana Tomczyka.  O godz. 14.00 przy pomniku św. JPII początek marszu różańcowego w intencji Ojczyzny, a o godz. 16.00 Msza św.

2.     We wtorek po Mszy św. o godz. 12.00 w sali na plebanii spotkanie modlitewne Apostolatu Maryjnego. Wtedy będzie można zapisać się i wpłacić zaliczkę 200 zł na pielgrzymkę z wyżywieniem 28-30 lipca trasą Zakopane-Olcza, Kraków i Jasna Góra, której koszt wynosi 480zł. Szczegóły na plakacie w gablocie. 

3.     W środę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła - ofiary na tacę przeznaczone są na Stolicę Apostolską. Tego dnia kancelaria będzie nieczynna. 

4.     W tym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca: 

a.     w piątek dzień wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa: o godz. 7.00 Msza św., a po niej nabożeństwo wynagradzające. O godz. 8.30 wyjazd kapłanów do chorych; 

b.     w sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godzinie 7.00, a po niej różaniec i rozmyślanie, a także procesja różańcowa mężczyzn ulicami miasta pod Figurę MB przy ul. Starowiejskiej 13.

c.     W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 8.00 zmianka różańcowa, a o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem czerwcowym.

5.     W sobotę wspomnienie NMP Kodeńskiej – Diecezjalny Dzień Chorego. Główne uroczystości w Sanktuarium Maryjnym w Kodniu. Zapraszamy do udziału.

6.     W każdą niedzielę  po Mszy św. o godz. 8.00 Koła Żywego Różańca zapraszają do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji pokoju.

7.     W przyszłą niedzielę (03.07) o godzinie 18.00 w Sali na plebanii odbędzie się próba służby muzycznej, przed tegoroczną pielgrzymką na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy.

8.     Żegnamy dzisiaj w naszej parafii Ks. Krystiana Bajkowskiego, który decyzją ks. Biskupa został skierowany na studia dzienne z teologii moralnej na KUL. Dziękujemy za gorliwą pracę i życzymy wielu potrzebnych łask w dalszym rozwoju, w posłudze Kościołowi.   

9. Inofrmujemy, że w okresie wakacyjnym (1.07 do 31.08), w niedzielę nie będzie Mszy o godzinie 16.00.

10.     Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz opieki Matki Najświętszej.

Archiwalne ogłoszenia