Wsparcie parafii

Czyli o tym jak pomóc parafii i ubogim

Jeśli pragnieniem twojego serca jest pomoc parafii katedralnej (potrzeby bieżące, cele inwestycyjne bądź pomoc dla osób potrzebujących) możesz to zrobić w następujący sposób:

  1. Cele bieżące (opłaty za media, pracowników kościelnych, ubezpieczenia) możesz wesprzeć ofiarą składaną na tacę w każdą niedzielę i uroczystości.
  2. Cele inwestycyjne (renowacja katedry i plany rozbudowy infrastruktury parafialnej) możesz wspomóc składając ofiarę na tacę inwestycyjną w każdą trzecią niedzielę miesiąca.
  3. Dzieła miłosierdzia (prowadzone przez parafialny Zespół Caritas)  możesz wesprzeć składając ofiarę do skarbony dla ubogich znajdującej się przy tabernakulum w katedrze.
  4. Zawsze można przesłać ofiarę na konto parafialne z podaniem konkretnego tytułu wpłaty, łącznie z ofiarami intencji mszalnych. W tytule wpłaty należy podać datę i godzinę rezerwacji oraz nazwisko rezerwującego.

Bóg zapłać za wsparcie i darowizny na potrzeby parafii, cele inwestycyjne i na pomoc dla osób potrzebujących. Codziennie modlimy się za naszych dobroczyńców.

(Bank Spółdzielczy w Siedlcach)
85919400070000647720000010
Parafia Katedralna, 08-110 Siedlce, ul. Kochanowskiego 11