Schola Wniebogłosy zaprasza

Śpiewajmy radośnie Panu!

Schola Wniebogłosy rozpoczyna szósty rok swojej działalności. Cieszymy się, że na powakacyjne spotkanie przyszły dzieci, mimo pewnych obaw o bezpieczeństwo.

Tradycyjnie szykujemy się już na wakacyjny wyjazd w Bieszczady (28.06-02.07.2021) oraz zimowy wyjazd na narty (25.01-29.01.2021)

Wszystkim mówimy: Odwagi! Zachowujemy wszystkie środki bezpieczeństwa, podobnie jak w szkole. Jest obowiązkowa dezynfekcja rąk i każdemu dziecku przydzielony strój do udziału w Eucharystii. Prosimy, aby dzieci chore, podziębione pozostały w domu.

p. Adam Szczepański, organista

 

Z nowym rokiem szkolnym organizujemy nabór nowych osób. Dzieci chętne do śpiewania w scholi zapraszamy w każdą sobotę o godz. 9.30. 

  Potrzebujesz więcej informacji - zadzwoń 504 894 489  

W szkołach na terenie naszej parafii siostry katechetki przeprowadzą zajęcia na religii promujące scholę oraz służbę liturgiczną. Z powodu koronawirusa nie mogę osobiście przyjść do tych szkół, dlatego serdecznie dziękuję wszystkim katechetom za zaangażowanie. 

Obok katechezy w szkole przygotowałem też zdjęcia i prezentacje do pobrania - wszystkie znajdują się pod tym linkiem - prezentacja scholi Wniebogłosy

Zapraszam także na parafialną stronę Wniebogłosy

Ks. Tomasz Koprianiuk, opiekun scholi