Ogłoszenia parafialne

Archiwum ogłoszeń duszpasterskich

 

 

XXV Niedziela zwykła (24 września 2023 r.)

1.   Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania. Na spotkanie zapraszamy kandydatów kontynuujących drugi rok przygotowań, jak również tych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do bierzmowania. Na spotkanie kandydaci przychodzą z rodzicami.

2.   Dziś też zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 z udziałem pielgrzymów gr nr. 1. Po Eucharystii spotkanie nad zalewem siedleckim.

3.   We wtorek po Mszy św. o godz. 12 w salce spotkanie Apostolatu Maryjnego, a po Mszy wieczorowej spotkanie Strażników Kościoła 

4.   26 września przypada 15. rocznica śmierci bpa Jana Mazura. Z tej racji w katedrze siedleckiej o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza Święta pod przewodnictwem bpa Grzegorza. Zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie.

5.   W piątek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Jest to dzień imienin ks. prof. Michała Szulika, któremu życzymy Bożego błogosławieństwa i owocnej posługi kapłańskiej.

6.   Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca: po Mszy o godz. 8.00 zmianka różańcowa, a o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.

7.   W październiku nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 17.00. We wtorki na różaniec zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

8.   Zapraszamy osoby żyjące w związkach niesakramentalnych na spotkania formacyjne, które odbywają się w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godz. 15.00 w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie. Więcej informacji na stronie internetowej www.siedlanow.pl i na Facebooku: Niesakramentalni - diecezja siedlecka

9.   Warsztaty Wychowania Chrześcijańskiego dla rodziców dzieci w wieku 10-14 lat odbędą się dziś w salce przy par. św. Józefa w Siedlcach w godz. 16-18. 

10.             Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Siedleckiej "Umiłowana" zaprasza na spotkanie w najbliższy wtorek o godz. 18.30 w kaplicy przy ul. Brzeskiej 37 w Siedlcach. W programie: Adoracja, Msza św. z konferencją dla kobiet oraz wspólna agapa. Tegoroczna formacja odbędzie się pod hasłem: "Moja droga ku sobie i ku Bogu". Więcej szczegółów w na plakacie w gablotce parafialnej.  

11.             30 września w Radzyniu Podlaskim odbędzie się IV Zjazd Apostolatu modlitwy za kapłanów Margaretka. Wyjazd spod katedry o godz. 8.00, koszt to 30. Zapisy i szczegóły wyjazdu pod nr telefonu podanym na stronie i w gablocie (Elżbieta Szpura 697 616 402).

12.             Klub Ojca w Siedlcach zaprasza mężczyzn do wspólnego pielgrzymowania autokarem do Pratulina na XIII Diecezjalną Pielgrzymkę mężczyzn w niedzielę 1 października. Wyjazd spod katedry o godz. 7.45. Koszt – 40 zł. Zapisy do 26.09 w zakrystii. Szczegóły wyjazdu pod nr telefonu podanym na stronie i w gablocie (602 620 395).

13.             I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach, dawniej Podlaskie Liceum Biskupie Świętej Rodziny, obchodzące 100-lecie założenia i 25-lecie odrodzenia, serdecznie zaprasza wszystkich absolwentów na Zjazd, który odbędzie się 7 października 2023. Zapisy na zjazd trwają do 1.10.23. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej szkoły.

14.             Apostolat Pomocy Dusz Czyśćcowym zaprasza w poniedziałek na modlitwę różańcową za dusze czyśćcowe o godz. 17.15, o 18.00 Msza w ich intencji, a potem konferencja.

15.              Zachęcamy do lektury Echa Katolickiego.

16.             Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, szczególnie ks. prof. Michałowi Szulikowi, życzymy obfitości Bożych darów oraz opieki Matki Najświętszej.

Archiwalne ogłoszenia