Ogłoszenia parafialne

Archiwum ogłoszeń duszpasterskich

 

 

XXVII Niedziela zwykła (8 października 2023 r.)

1.   W październiku nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o g. 17.00. We wtorki na różaniec zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. 

2.   Dziś na Mszy Św. o godz. 12.00 błogosławieństwo różańców dzieci z III klasy przygotowujących się do I Komunii Św. Po mszy spotkanie z dziećmi i rodzicami. Różańce zakupują rodzice.

3.   Katechezy dla rodziców i chrzestnych będą głoszone dziś o godz. 19.00 w salce na plebanii.

4.   We wtorki po Mszy św. o godz. 18.00 będą odbywać się Nieszpory prowadzone przez Studium Organistowskie. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. 

5.   Od wtorku przez 9 dni po Mszy świętej o godz. 7.00 będzie nowenna do bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

6.   W czwartek o godz. 18.45 w sali na plebanii – katecheza o przeżywaniu Eucharystii. Zapraszamy każdego, kto chce głębiej i świadomie przeżywać Mszę świętą, a szczególnie lektorów świeckich. 

7.   W piątek nabożeństwo fatimskie. Procesja różańcowa po Mszy o godz. 18.00. Tego dnia nie będzie różańca o 17.15.

8.   W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami i dziećmi z klasy II przygotowujących się do I Komunii Św. 

9.   Za tydzień taca inwestycyjna. Dziękujemy dobrodziejom za ofiary składane na tacę i za przelewy na konto parafialne. Zaś 10 min przed każdą Mszą św., katechezy liturgiczne.

10.             Za tydzień jest też Dzień Papieski. Składając ofiary do puszek można dołożyć cegiełkę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającą zdolną młodzież.

11.             Warsztaty wychowania chrześcijańskiego dla rodziców dzieci w wieku 15-20 lat odbędą się w przyszłą niedzielę w parafii św. Józefa w Siedlcach w godz. 16-18. Wstęp wolny

12.             W zakrystii są do nabycia kalendarze misyjne i religijne na przyszły rok.

13.  Dziś słuchamy świadectw rodzin z Domowego Kościoła, wspólnoty formacyjnej dla małżeństw. Jeśli jakieś małżeństwo chce dowiedzieć się więcej o tej wspólnocie lub jest zainteresowane formacją w niej – zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę o godz. 19.00 na plebanii lub do kontaktu z ks. Witoldem Juszczukiem.

Archiwalne ogłoszenia