Ogłoszenia parafialne

Archiwum ogłoszeń duszpasterskich

 

 

XXIX Niedziela zwykła (22 października 2023 r.)

1.   Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o g. 17.00. We wtorki na różaniec zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. 

2.   Dziś odbędzie się spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Na Mszę Świętą o godz. 12:00 zapraszamy kandydatów 1 i 2 roku przygotowań. Jest to ostatni dzień na złożenie deklaracji kandydackiej. 

3.   Dziś też po każdej Mszy, z racji na rozpoczynający się tydzień misyjny, Koła Żywego Różańca będą rozdawać bezpłatne czasopismo Misje Dzisiaj.

4.   W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18 spotkanie formacyjne Członków i Sympatyków Akcji Katolickiej.

5.   We wtorki po Mszy św. o godz. 18.00 odbywają się Nieszpory prowadzone przez Studium Organistowskie. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. 

6.   W sobotę uroczystość św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza, patronów naszej diecezji. Msze o godz. 6, 7, 12, 18.

7.   W przyszłą niedzielę Akcja Katolicka będzie rozprowadzać Ewangelie: duże po 30 zł, małe po 15 zł, dla dzieci 35 zł. 

8.   W następną niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami i dziećmi z klasy I przygotowującymi się do I Komunii Św.

9.   W zakrystii są jeszcze do nabycia kalendarze misyjne i religijne na przyszły rok.

10.             Pod chórem wyłożone są kartki wypominkowe, które po czytelnym wypełnieniu z wpisanym adresem składamy w zakrystii.

11.             Papież Franciszek zaprasza, aby piątek 27 października uczynić dniem postu i modlitwy w intencji pokoju w Ziemi Świętej.

12.             Zachęcamy do lektury Echa Katolickiego.

13.             Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz opieki Matki Najświętszej.

Archiwalne ogłoszenia