Serdecznie dziękuję!

Za aktywność na stronie internetowej

Wszystkim aktywnie śledzącym  stronę internetową naszej parafii oraz profil na facebooku chciałbym serdecznie podziękować. Dziękuję za współtworzenie tej przestrzeni medialnej poprzez regularne odwiedziny. W ciągu ostatniego roku od sierpnia naszą stronę odwiedziło ponad 200 tysięcy osób, co daje średnią miesięczną ok. 17 tysięcy unikatowych wejść!

Cieszę się, że strona parafii katedralnej funkcjonuje i że ma szerokie grono odbiorców. Cieszę się także, że miałem możliwość w ostatnim roku relacjonować na naszej stronie wszystkie najważniejsze wydarzenia. W  czasie pandemii i związanych z nią ograniczeń wspólnie dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkim łączącym się z nami poprzez media zapewnić dostęp do liturgii oraz przekazać bieżące informacje. Ze swej strony jestem wdzięczny wszystkim  za pomoc i cenne wskazówki. 

Zgodnie z decyzją bpa Kazimierza Gurdy od 1 lipca pełnię nowe zadania w Katolickim Radio Podlasie i w wydawnictwie Unitas. W związku z moimi nowymi obowiązkami prowadzenie strony katedralnej oraz profilu na facebooku zostało zlecone ks. Krystianowi Bajkowskiemu, nowemu wikariuszowi parafii katedralnej. Życzę mu ogromnej satysfakcji z tej pracy, w którą włącza się tak wielu ludzi poprzez aktywność w sieci. 

Żegnam się zatem z Wami - drodzy Internauci dziękując za rok bardzo pięknej współpracy w tym zakresie. Jednocześnie, za wszelkie błędy i utrudnienia serdecznie przepraszam. Wprawdzie nie było ich dużo, to mam świadomość, że mogły być powodem irytacji i złych myśli. 

Z serdecznym pozdrowieniem - ks. Tomasz