Blisko, coraz bliżej...

Droga rekolekcji adwentowych

Od 18 grudnia trwają w parafii katedralnej rekolekcje adwentowe, prowadzone przez ks. Mariusza Zaniewicza. Zachęcamy do śledzenia na żywo i uczestnictwa w rekolekcjach także online

PLAN REKOLEKCJI ADWENTOWYCH


Tegoroczne rekolekcje adwentowe koncentrują się wokół dialogu miłości, który toczy się nieustannie pomiędzy Bogiem i człowiekiem. Bóg różnymi sposobami przemawia do nas. W pierwszym dniu opierając się na Słowie Bożym słyszeliśmy, jak sen może stać się czasem komunikacji Boga z człowiekiem. 

Bardzo cenne są osobiste doświadczenia wiary, którymi dzieli się z nami rekolekcjonista. Z pewnością na długo pozostanie uczestnikom rekolekcji obraz butelki z wodą mineralną na drodze do sanktuarium w Kodniu. I wiele innych ciekawych refleksji pomagających w odkrywaniu miłości Boga.  Dziękujemy za te historie i świadectwo żywej więzi z Chrystusem. 

Zapraszamy do uczestnictwa w rekolekcjach w katedrze online. W trosce o zdrowie naszych parafian przygotowaliśmy łatwy dostęp do transmisji poprzez Internet na naszej stronie. Wystarczy śledzić bieżące aktualności lub kliknąć poniższy obrazek.

Cały program ćwiczeń rekolekcyjnych w katedrze można znaleźć po kliknięciu w  zdjęcie lub program rekolekcyjny.

Dziękujemy wszystkim obecnym za uczestnictwo w rekolekcjach. Dziękujemy Służbie Liturgicznej, Lektorom i wszystkim posługującym w liturgii. Troszczmy się o dobre owoce tych rekolekcji poprzez wspólną modlitwę nawzajem za siebie.