Z różańcem na Jasną Górę

Pielgrzymka Kół Żywego Różańca

W dniach 4-5 czerwca 2021 do jasnogórskiego sanktuarium jak co roku przybyli wraz z diecezjalnymi moderatorami członkowie i zelatorzy Żywego Różańca z całej Polski, by zawierzyć Kościół i świat opiece Matki Bożej. Także z naszej parafii udała się pielgrzymka. Jesteśmy wdzięczni Bogu, że w tym roku udało nam się spotkać nie tylko duchowo, ale też fizycznie.

Pielgrzymka trwała 2 dni. Po drodze uczestnicy wyjazdu odwiedzili sanktuarium o. Pio na Przeprośnej Górce.  Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa Z Maryją, Niewiastą Nadziei. Czuwanie rozoczęło się w piątek 4 czerwca Apelem Jasnogórskim w kaplicy cudownego obrazu, po którym nastąpiło modlitewne czuwanie.  Oprócz wspólnej modlitwy pielgrzymi wysłuchali  także konferencji ks. Stanisława Gancarka. Nie zabrakło również świadectw o Żywym Różańcu. Spotkanie zakończyła uroczysta Msza Święta o godz. 12.00.

Zapraszamy do galerii zdjęć, podarowanej przez p. Antoniego Poletyło. 

Zachęcamy do udziału w modlitwie różańcowej wraz z Kołami Żywego Różańca. O ich działalności można dowiedzieć się więcej ze naszej strony. Więcej...