KSM na progu wakacji

Z podziękowaniem ks. Tomkowi

Z wielkim entuzjazmem nasz oddział KSM rozpoczął wakacje poprzez zabawy integracyjne na parafialnym placu. Radości nie było końca. Zwieńczeniem spotkania była wspólnie upieczona pizza i gorące, płynące z serca podziękowania ks. Tomkowi za posługę ks. Asystenta oddziału.

KSM w parafii nie zwalnia tempa pracy, mimo wakacji. Przeciwnie, chcemy ten czas wolny od nauki jak najlepiej wykorzystać. Chcemy nadrobić to, co zabrała nam pandemia, a więc budować i scalać  więzi przyjaźni między nami. Bardzo pomocna okazała się w tym względzie zabawa z włóczką. 

Następnie w salce przygotowaliśmy mnóstwo pizz z różnych składników. Zanim upiekły się w piekarnikach był czas na popularną grę w państwa i miasta. Smaki samodzielnie przygotowanych potraw okazały się bezbłędne. 

Ważnym momentem spotkania było podziękowanie ks. Tomaszowi i przekazanie cennej pamiątki - własnoręcznie przez młodych zrobiony album dokumentujący lata współpracy w KSM. Do tego bardzo spympatyczną niespodzianką okazał się voucher na lot paralotnią. Młodzi przeszli samych siebie. Serdecznie dziękujemy!