Już w najbliższą niedzielę dzieci z naszej parafialnej scholi „Wniebogłosy” będą rozprowadzały pod kościołem po Mszach Świętych przygotowane przez siebie pierniczki świąteczne i sianko na stół wigilijny. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na funkcjonowanie scholi.
- Najnowsze wpisy
- Jubileusz 25- i 35-lecia kapłaństwa w siedleckiej katedrze
- Biskup Kazimierz Gurda wyświęcił trzech nowych kapłanów 2026
- Zakończenie oktawy Bożego Ciała w parafii katedralnej w Siedlcach
- Zaproszenie na II Diecezjalny Kongres Dziecięcych i Młodzieżowych Kół Żywego Różańca
- „Czas obronić małżeństwo! Czas ochronić życie!” – Marsz dla Życia i Rodziny w Siedlcach
- Archiwum
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- Kategorie
- Aktualności (507)



























